Jdi na obsah Jdi na menu
 


... Tuhle otázku si pokládám celkem často, tak by mě zajímalo, co si o tom myslíte vy.

Já to mám jasný, nejdřív jsem dělal balet a tam se ukázalo, že jsem celkem ohebná a tak si mamka vzpomněla na nějakou svoji kamarádku, která prej trénuje moderní gymnastiku. No, a zůstala jsem u toho. Já, mamka i moje sestra. Když jsem si uvědomila, že bych se možná mohla i snažit, bylo už bohužel pozdě a tak jsou ted mé ambice spíše trenérské. 

Tolik o mně. Ale co vy? Co vede dnešní matky k tomu, aby přivedly svoje nadějné dětičky na nábor do moderní gymnastiky? Vždyť to není nějak xtra "slavnej" sport, kde si vydělá balík. Navíc největších úspěchů se dosahuje tak do 20 let. Hodiny dřiny v tělocvičně a možná i zdravotní problémy (to když máte smůlu a narazíte na oddíl, kterýmu jde víc o umístění a tím pádem o prachy pro trenérky než o záda jejich svěřenkyň)

Chápu holčičky, který se třeba podívaly v televizi na Domču Červenkovou a řekly "Mami, já to chci taky umět!" ale takový holčičky chtělí každý den být něčím jiným, takže za jejich snažením většinou stojí ctižádostivé maminky.

Takže tu mám hned dva náměty k diskuzi:

1* V kolika jste začaly s gymnastikou a proč?

2* Daly by jste svoji dceru do nějakýho oddílu?

PIŠTE!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dcera moderní gymnastiku cvičí, ale

(Brňák, 2. 4. 2012 8:00)

Moje dcera cvicí moderní gymnastiku od 4 let. Je to krásný sport, ale už nyní vím že je velmi, velmi zkažený. Existují zde různá loby klubových zájmů, pokud nejste z toho správného klubu tak vás okamžitě odepíšou. V našem kraji je v tomto ohledu nejhorší klub MG Břeclav a na něho je napojeno několik klubů, kteří tento sport ničí a manipulují ve svůj prospěch. Pokud chcete dceru dát na tento sport tak jen do velkého klubu, jinak jí zničíte mládí a ideály....

AoyKy xD

(_KuKi_, 12. 11. 2008 15:49)

Čauky já taky dělám MG a moooc mě to baví xD...
Tak mě napadlo odpovědět na tvý otázky :o)...
1* V kolika jste začaly s gymnastikou a proč? Asik v šesti, kámoška chodila a mě se to zalíbilo xD..

2* Daly by jste svoji dceru do nějakýho oddílu? Nwm esi budu mít dceru xD...Možná jo..Asik bych to nechala na ní :o)...

Tak se měj :c)...